Online poptávka
543 249 832
608 737 948
Tip: Podívejte se, jaké jsou výhody externí účetní firmy a zda je vhodná právě pro vás. Zajistíme pro vás svoz dokladů


EURODANĚ, spol. s r.o. – daňové poradenství a účetnictví Brno


Daňový poradce Brno - Naše kanceláře Účetnictví v Brně děláme v krásných prostorech, kde s klienty probereme vše potřebné.Společnost EURODANĚ, spol. s r.o. je moderní flexibilní účetní firma, která disponuje širokou nabídkou služeb v oblasti účetnictví a daní.

Daň je povinná zákonem určená platba do veřejného rozpočtu, která se vyznačuje neúčelovostí a neekvivalentností, tzn. ukládá se jako jednostranná povinnost bez nároku plátce na plnění ze strany státu.“

Využijte našich služeb a nechte si zpracovat daňové přiznání nebo odborně poradit s účetnictvím. S daňovým poradenstvím a účetnictvím od firmy EURODANĚ, spol. s r.o. bude vaše účetnictví v souladu s právními předpisy a vy zaplatíte jen to, co je nezbytně nutné. Našimi zákazníky jsou především firmy z Brna a okolí.

Proč zvolit pro daňové poradenství právě společnost EURODANĚ, spol. s r.o.?

Naše účetní služby

Nabízíme komplexní služby spadající do oblasti daní a účetnictví pro Brno a okolí. Zajišťujeme:

Náš tým je složený ze zkušených ekonomů a daňových poradců s praxí v oboru, kteří jsou schopni vaše zakázky vyřizovat rychle, kvalitně a komplexně. Spolupracujeme s externisty v jednotlivých odvětvích a ostatními institucemi tak, abychom vám nabídli kompletní řešení v oblasti daní a účetnictví.

Na vaše přání vám zpracujeme analýzu, optimalizujeme účetnictví a navrhneme několik možných variant, jak vaší firmě nebo domácnosti ušetřit nemalé peníze.

Na základě plné moci zastupujeme klienta při jednání s úřady. Našimi spokojenými zákazníky jsou fyzické i právnické osoby, bytová družstva a společenství, malé i velké firmy.

Ceník daňového poradenství

Ceník za daňové poradenství a naše další služby rozhodně neschováváme. Každý zájemce si může snadno spočítat orientační cenu našich služeb podle jednoduchého formuláře v sekci ceník.

Naše společnost je pojištěna proti případným škodám. Pracujeme s vámi svěřenými osobními údaji, proto klademe velký důraz na maximální diskrétnost. Při manipulaci s nimi se řídíme zákonem č. 101/2000sb., o ochraně osobních údajů.

Vedení skladové evidence

Můžete také využít službu vedení skladové evidence v našem i vašem softwarovém systému.

Pokud si klient vybere službu vedení daňové evidence a s ní související úkony, je možné zajistit zpětné zpracování daňové evidence nebo její kontrolu či vypracovat daňovou rekonstrukci.

Mzdy a vedení účetnictví

Při vedení účetnictví a zpracování mezd klademe důraz na komunikaci s klientem tak, aby vám naše služby přinášely co největší užitek.

Zaměstnavatelům nabízíme službu výpočtu nákladů na mzdu zaměstnance a na odvody sociálního a zdravotního pojištění. Nabízíme také přehledné roční vyúčtování daní zaměstnanců i diskrétní rozesílání kompletně zpracovaných výplatních pásek.

Daňové poradenství a daňová přiznání

Služba daňové poradenství zahrnuje mimo jiné i výpočet pro stanovení výše daně tak, aby klient nemusel platit více, než je nezbytně nutné.

Zpracováváme veškerá daňová přiznání. Pokud zkontrolujeme vaše účetnictví a daňovou evidenci, neseme za zpracované daňové přiznání plnou zodpovědnost. Jestliže vyplníme daňové přiznání pouze dle podkladu od vás bez hlubší analýzy vašeho účetnictví, nesete plnou zodpovědnost za správnost údajů vy.

Veškeré další informace jsou dostupné v konkrétních sekcích, které jsme se snažili maximálně zpřehlednit pro vaši snadnou orientaci v naši široké nabídce.

Pro více informací navštivte podstránky jednotlivých služeb, které vám poskytnou podrobnější informace:

Daňové poradenství

Službu daňové poradenství provádí výhradně daňový poradce. Většinou spolupráce probíhá následovně:

Máte zájem o daňovou optimalizaci, poradenství nebo audit? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás pomocí tlačítka níže a rádi vám pomůžeme.

… a něco navíc!

Na našich stránkách zdarma nabízíme užitečné nástroje a informace – SlovníkInfor­mační servisdaňový kalendář pro lepší orientaci v daňovém systému, kurzovní lístek a v neposlední řadě online výpočet čisté mzdy. Zde si jednoduše spočítáte, jaká by měla být vaše čistá měsíční mzda za odvedenou práci.

Máte zájem o daňové poradenství nebo účetní služby? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás pomocí tlačítka níže.

Daňový kalendář
Daňové události pro měsíc únor
10.02.2020
 • splatnost daně za prosinec 2019 (mimo spotřební daň z lihu)
17.02.2020
 • učinit prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti na zdaňovací období 2020 a podat žádost o provedení ročního zúčtování záloh na daň a daňové zvýhodnění za zdaňovací období 2019
 • podání žádosti o provedení ročního zúčtování správci daně
20.02.2020
 • měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
24.02.2020
 • splatnost daně za prosinec 2019 (pouze spotřební daň z lihu)
25.02.2020
 • daňové přiznání a splatnost daně za leden 2020
 • kontrolní hlášení za leden 2020
 • souhrnné hlášení za leden 2020
25.02.2020
 • daňové přiznání a splatnost daně z plynu, pevných paliv a elektřiny za leden 2020
25.02.2020
 • daňové přiznání za leden 2020
 • daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů a ostatních (technických) benzinů za leden 2020 (pokud vznikl nárok)
Kurzovní lístek
Aktuální devizové kurzy
20.02.2020
EUR125,035
USD123,205
GBP129,857
Více kurzů