eurodane@eurodane.cz
+420 608 737 948
online poptávka

Jsme profesionální „cifršpióni“

Daně nejsou bubák, který vás má strašit a trestat. My se daní, účetnictví a mezd nebojíme. Víme, jak na ně, protože máme v týmu jen prvotřídní ekonomy a daňové poradce. Všechna čísla pro vás zpracujeme tak, abyste byli spokojení a vše bylo v souladu se zákony a vyhláškami.

Vyřešíme za vás kompletní účetní agendu a vy zaplatíte jen to, co musíte. Od toho tady totiž jsme, abychom vám ušetřili čas i peníze.

Přesně tak. Těžíme z 25 let zkušeností podpořených individuálním a lidským přístupem. Nic nám neunikne a nic nás nepřekvapí.

Jsme tu pro vás všechny, malé i velké, firmy i jednotlivce. Jdeme s dobou, vyznáme se a stále na sobě pracujeme.

Reference

Náš tým

Bc. Daniel Šrom

jednatel společnosti, daňový poradce

Nemusíte tomu věřit, ale na mojí práci mě baví její rozmanitost a hra s čísly. Především pak to, že na začátku nevíte, jak to bude na konci. Ve volném čase jednoznačně nejraději sportuju. Hraju tenis, volejbal a mám rád wake, což znamená, že na lyžích a na prkně nejezdím po sněhu, ale po vodě. A nejvíc si hezky česky pochutnám na krkovičce na všechny způsoby – pečené, grilované, řízku…

„Důležitý je pro mě dobrý kolektiv lidí, abych se do práce těšil.“

Miroslav Taubinger

jednatel společnosti, IT správa a marketing

Vrtat se v počítačích a lovit nové klienty, to je moje. Rád si létám a rád se vznáším při kiteboardingu, někdy se hodím do gala na golf, zimní sporty mě taky baví. Moje zlaté české ručičky se uplatní při kutilství, zajímám se o architekturu rodinných domů a interiéry, protože kdo je na stavbu vlastního domu připraven, není zaskočen. Oblíbené jídlo? Asi Mekáč :-)

„Věřím sám v sebe, proto všeho s Mírou!“

Ing. Michaela Taubingerová

prokuristka a účetní

Ujíždím na vymýšlení zlepšováků, nových technologiích, digitalizaci a optimalizaci. Fandím zdravému životnímu stylu a sportu, hlavně kiteboardingu, snowboardingu, fitku a bruslení. Jsem cestovatelka, relaxuju u seriálů a miluju latinskoamerickou kulturu. Stejně jako John Lennon věřím, že na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec.

„Pokud spolu lidé mluví, každý problém má řešení.“

Bc. Lenka Panáková

hlavní účetní

Čísla se nedají ošálit, proto mě moje práce baví stejně jako čas strávený s mojí rodinou a přáteli. V jídle podle mě není nad správně připravený steak a jelikož pocházím z Vysočiny, „přijdu dýl“ považuju za normální slovní spojení, i když je to pro mé kolegyně totální bizár. Velmi si cením kolektivu, jaký v práci tvoříme.

„Všichni potřebujeme lidi, kteří nám poskytnou zpětnou vazbu. To je způsob, jak se zlepšovat.“

Bc. Veronika Krajplová

účetní

Preciznost a smysl pro pořádek miluju v práci i v životě. Po práci odpočívám při deskových hrách a sudoku, mozkové závity provětrávám prací na zahradě. Ráda se pořádně vyspím. Miluju steaky a bramborové knedlíky s uzeným a se zelím od babičky. Mám úchylku na školní sešity od 1. třídy po vysokou, kterých mám plnou skříň. Někdy se prostě můžou hodit.

„Kde je málo úsměvu, tam je málo úspěchu.“

Bc. Nikola Čajková

účetní

Ráda se probírám hromadou dokladů a spokojený úsměv zákazníka mi pak spolehlivě dobije baterky. Když je čas, odměním se cestováním, když je ho méně, tak si zajezdím na koni, nebo si aspoň zaběhám. K mým top zážitků patří účast na Gladiator race a pěší hřebenovka na Sněžku a návrat z ní při západu slunce. Nejvíc si pochutnám na domácí rajské s kolínky.

„Nikdo z nás není tak chytrý, jako my všichni dohromady.“

Ing. Kateřina Zigo

účetní

Ráda věci třídím a organizuji. Když dojdu domů, relaxuji u vaření a pečení. Po náročném dni si hlavu nejlíp vyčistím u filmu, anebo seriálu v angličtině. Když mi toho den tolik nenaložil, zacvičím si na kruhovém tréninku. Šmakuje mi vietnamská kuchyně, nejvíce Bún bò Nam Bô. Mým snem je podívat se do Austrálie a coby akvabela s mezinárodní zkušeností si toužím zaplavat se žraloky.

„Všem přeji, aby zažili to co já – stát na bedně vítězů.“

Ing. Eva Kyseláková

účetní

Účetnictví není nuda! Jsem pořád ve střehu, baví mě jeho jasně dané postupy a pravidla. Ve volnu chodím co nejvíc pěšky, jezdím na bruslích, čtu klasické detektivky a koukám na filmy. Odměňuji se ideálně svíčkovou, bramborovými knedlíky se zelím, a každý den bych klidně jedla i šunkofleky. Víc než 10 let sbírám 3D puzzle a už mám doma výstavu nejzajímavějších staveb z celého světa.

„Žádná práce na světě není těžká, když se rozdělí na několik menších.“