eurodane@eurodane.cz
+420 608 737 948
online poptávka

Jsme profesionální „cifršpióni“

Daně nejsou bubák, který vás má strašit a trestat. My se daní, účetnictví a mezd nebojíme. Víme, jak na ně, protože máme v týmu jen prvotřídní ekonomy a daňové poradce. Všechna čísla pro vás zpracujeme tak, abyste byli spokojení a vše bylo v souladu se zákony a vyhláškami.

Vyřešíme za vás kompletní účetní agendu a vy zaplatíte jen to, co musíte. Od toho tady totiž jsme, abychom vám ušetřili čas i peníze.

Přesně tak. Těžíme z 25 let zkušeností podpořených individuálním a lidským přístupem. Nic nám neunikne a nic nás nepřekvapí.

Jsme tu pro vás všechny, malé i velké, firmy i jednotlivce. Jdeme s dobou, vyznáme se a stále na sobě pracujeme.

Reference

Náš tým

Bc. Daniel Šrom

jednatel společnosti, daňový poradce

Nemusíte tomu věřit, ale na mojí práci mě baví její rozmanitost a hra s čísly. Především pak to, že na začátku nevíte, jak to bude na konci. Ve volném čase jednoznačně nejraději sportuju. Hraju tenis, volejbal a mám rád wake, což znamená, že na lyžích a na prkně nejezdím po sněhu, ale po vodě. A nejvíc si hezky česky pochutnám na krkovičce na všechny způsoby – pečené, grilované, řízku…

„Důležitý je pro mě dobrý kolektiv lidí, abych se do práce těšil.“

Miroslav Taubinger

jednatel společnosti, IT správa a marketing

Vrtat se v počítačích a lovit nové klienty, to je moje. Rád si létám a rád se vznáším při kiteboardingu, někdy se hodím do gala na golf, zimní sporty mě taky baví. Moje zlaté české ručičky se uplatní při kutilství, zajímám se o architekturu rodinných domů a interiéry, protože kdo je na stavbu vlastního domu připraven, není zaskočen. Oblíbené jídlo? Asi Mekáč :-)

„Věřím sám v sebe, proto všeho s Mírou!“

Ing. Michaela Taubingerová

prokuristka společnosti, účetní

Ujíždím na vymýšlení zlepšováků, nových technologiích, digitalizaci a optimalizaci. Fandím zdravému životnímu stylu a sportu, hlavně kiteboardingu, snowboardingu, fitku a bruslení. Jsem cestovatelka, relaxuju u seriálů a miluju latinskoamerickou kulturu. Stejně jako John Lennon věřím, že na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec.

„Pokud spolu lidé mluví, každý problém má řešení.“

Bc. Lenka Panáková

asistentka daňového poradce č. A0182, hlavní účetní

Čísla se nedají ošálit, proto mě moje práce baví stejně jako čas strávený s mojí rodinou a přáteli. V jídle podle mě není nad správně připravený steak a jelikož pocházím z Vysočiny, „přijdu dýl“ považuju za normální slovní spojení, i když je to pro mé kolegyně totální bizár. Velmi si cením kolektivu, jaký v práci tvoříme.

„Všichni potřebujeme lidi, kteří nám poskytnou zpětnou vazbu. To je způsob, jak se zlepšovat.“

Bc. Nikola Jagošová

účetní

Ráda se probírám hromadou dokladů a spokojený úsměv zákazníka mi pak spolehlivě dobije baterky. Když je čas, odměním se cestováním, když je ho méně, tak si zajezdím na koni, nebo si aspoň zaběhám. K mým top zážitků patří účast na Gladiator race a pěší hřebenovka na Sněžku a návrat z ní při západu slunce. Nejvíc si pochutnám na domácí rajské s kolínky.

„Nikdo z nás není tak chytrý, jako my všichni dohromady.“

Ing. Eva Kyseláková

účetní

Účetnictví není nuda! Jsem pořád ve střehu, baví mě jeho jasně dané postupy a pravidla. Ve volnu chodím co nejvíc pěšky, jezdím na bruslích, čtu klasické detektivky a koukám na filmy. Odměňuji se ideálně svíčkovou, bramborovými knedlíky se zelím, a každý den bych klidně jedla i šunkofleky. Víc než 10 let sbírám 3D puzzle a už mám doma výstavu nejzajímavějších staveb z celého světa.

„Žádná práce na světě není těžká, když se rozdělí na několik menších.“

Pavla Dohnalová

účetní

Už na střední škole mě bavilo účetnictví a jsem ráda, že díky Eurodaním se můžu zdokonalovat v tom, co mě baví. Mám ráda pěkně upravená auta a nejvíce si odpočinu při projížďce na nějaké hezké místo. Nikdy nepohrdnu svíčkovou od babičky, a nebo svěžím zeleninovým salátem. Miluju jakýkoliv sport, ale mou největší láskou je volejbal, kterému jsem se profesionálně věnovala 8 let. Nejlépe se cítím v obklopení své rodiny, domácích mazlíčků a přátel.

“Život by byl tragédií, kdyby nebyl vtipný.”

Ing. Monika Řezníčková

účetní

Účetnictví a daně vás nikdy nenechají usnout na vavřínech. Hra čísel, soulad se zákony a spokojenost klientů je ta správná kombinace pro pocit z dobře odvedené práce. Pokud se k tomu přidá dobrý kolektiv a příjemná atmosféra, vše se násobí. Mám ráda kolem sebe lidi, kteří mě dokáží inspirovat a posouvat dál. Volný čas trávím nejraději aktivně s rodinou a přáteli – při sportu nebo cestování. A když chci zklidnit, vezmu do ruky dobrou knihu, háček nebo jehlice.

„Věřím, že vše se dá zvládnout s úsměvem a že každý problém má řešení.“

Bc. Tereza Vašíčková Dis.

účetní

K účetnictví jsem měla vždycky podvědomě našlápnuto, ale chvíli trvalo, než jsem si k němu našla cestu. Líbí se mi, že má svoje pevně daná pravidla, ale i přesto vyžaduje kreativní přístup. Nehrozí tak, že bych upadla do stereotypu. Ten nemám ráda v práci, ani v životě. Baví mě pohyb, ať už jde o chůzi, běh či bojové sporty. Nejvíc si odpočinu v přírodě, u svého oblíbeného podcastu nebo se zajímavou knihou v pohodlném křesle. Ráda se v životě posouvám dopředu, učím se ze svých chyb a vždy dotahuji věci až do konce.

„Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho.“