Online poptávka
543 249 832
608 737 948

Vedení účetnictví

Jako firma s dlouholetou praxí v oboru pro vás zajistíme to nejkvalitnější vedení účetnictví v Brně. Vedle vedení účetnictví vám rádi pomůžeme i s daňovou evidencí.

Nezáleží na tom, zda jste malá firma, živnostník nebo velký korporát - u nás mají všichni dveře otevřené. Potřebujete-li s něčím poradit, můžete využít také naše účetní poradenství.

Pro koho je služba vedení účetnictví vhodná?

Mám firmu a nepoužívám žádný účetní software

Přesně pro vás se naše služba vedení účetnictví skvěle hodí. Pro vedení účetnictví ve středních a větších firmách využíváme náš vlastní software.

Mám firmu a používám účetní software

I pro vás je vhodné naše vedení účetnictví či účetní poradenství. Stačí dodat vámi pořízená data a o vše ostatní se již postaráme my.

Jak probíhá nejefektivnější způsob vedení účetnictví?

Dodání podkladů

Podklady k účetnictví ve vaší firmě nám budete dodávat jednou měsíčně. My za vás zkontrolujeme všechny náležitosti a doklady, vytvoříme měsíční závěrku a odevzdáme přiznání k DPH.

Kontrola

Přiznání k DPH zkontroluje náš daňový poradce a vy od nás obdržíte e-mailem opis podání. V tomto momentě je vaše přiznání k DPH podáno a vy můžete v klidu spát.

Co budu muset pro vedení účetnictví zajistit já jako klient?

Vaším úkolem je sběr a odesílání účetních dat. Je dobré mít ve své firmě alespoň jednoho člověka s okrajovou znalostí účetnictví - tato osoba pak může pořizovat data pro vedení účetnictví a obracet se v případě potíží na naše účetní specialisty nebo daňové poradce.

Co mi přinese zaměstnanec se specializací na daně?

Nemáte-li s účetnictvím ani nejmenší zkušenost, nezoufejte. Rádi vám vše vysvětlíme tak, abychom od vás získali všechny potřebné dokumenty pro vedení účetnictví a aby vaše účetnictví bylo v pořádku.

Účetní poradenství Brno

Nikdo učený z nebe nespadl. Rádi vám poradíme s účetnictvím všeho druhu. Objednáte-li si u nás jako firma vedení účetnictví, je pro vás naše účetní poradenství zdarma.

Jaké jsou výhody účetního poradenství?

Náš účetní odborník přijede přímo do vaší firmy. Na místě posoudí jednotlivé účetní případy a rád poradí přímo zaměstnanci, který má účetnictví ve vaší firmě na starost.

Díky tomu, že spolupracujeme s auditory a kontrolujeme našim klientům správné zaúčtování účetních případů, budete mít méně práce s daněmi. Správné zaúčtování je totiž důležité pro daňovou uznatelnost nákladů.

Pokud využíváte našich služeb při vedení účetnictví, neplatíte za naše účetní poradenství nic navíc.

Účetní poradenství a optimalizace

Účetní poradenství na libovolné téma samozřejmě poskytujeme i firmám, které našich služeb vedení účetnictví nevyužívají. I v tomto případě vás rádi navštívíme přímo ve firmě, zkontrolujeme a prověříme vaše účetnictví a poradíme s nejasnostmi.

Co je optimalizace účetnictví?

Optimalizace účetnictví je velmi oblíbenou službou. Díky optimalizaci účetnictví totiž zaplatíte jen to, co skutečně musíte.

Co mi optimalizace účetnictví přinese?

Optimalizace účetnictví je založeno na důkladné analýze vašeho účetnictví našimi odborníky. Díky tomu pro vás můžeme vypracovat daňové přiznání, za jehož správnost neseme plnou zodpovědnost.

Jsme schopni zastoupit vaše účetní oddělení a tím vám ušetřit náklady a čas strávený se zpracováním a vedením účetnictví.

Účetnictví, daně - pusťte nás na ně

Naše firma pro vás zajistí kompletní servis, ať už jde o vedení účetnictví nebo daně. Rádi pro vás vyřešíme:

Dále vám rádi pomůžeme a poradíme se:

Nenašli jste tu problém, se kterým potřebujete pomoci? Kontaktujte nás a určitě spolu vymyslíme nějaké řešení.

Kdo se o mé vedení účetnictví bude starat?

Našimi zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní ekonomové, daňoví poradci a účetní s dlouholetou praxí v oboru. Dbáme na jejich neustálé vzdělávání, sledování novinek v oboru a školení. Díky tomu vám můžeme poskytnout opravdu profesionální servis na vysoké úrovni.

Jsou u vás má účetní data v bezpečí?

Samozřejmě. Veškeré informace a podklady, které nám poskytnete, jsou považovány za důvěrné. Nám zkrátka můžete věřit - stejně jako celá řada velkých i malých firem, bytových družstev a fyzických i právnických osob, které jsou našimi dlouholetými spokojenými zákazníky.

Jak si vaše služby objednám?

Máme radost, že jste se rozhodli využít našich služeb. Máte-li zájem o vedení účetnictví, účetní poradenství nebo se chcete na něco zeptat, kontaktujte nás pomocí tlačítka níže. Těšíme se na spolupráci!

Tip: Chcete mít dopředu přehled, kolik Vás budou naše služby stát? Pokračujte, prosím, na náš ceník.