Online poptávka
543 249 832
608 737 948

Nejlevnější účetnictví v Brně

Firma Eurodaně s.r.o. je již od roku 1994 nejvýhodnějším poskytovatelem externího účetnictví v Brně. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme schopni Vám poskytnout nejlevnější účetnictví na profesionální úrovni. Naše externí účetnictví si může dopřát skutečně každý.

Kvalita a profesionalita - to jsou Eurodaně s.r.o.

Firemní filosofie se opírá o tradiční účetnictví snoubené s kvalitou a výhodnou cenou. Spolupracovat s vámi budou výhradně účetní certifikovaní Komorou daňových poradců.
Na naše účetní se zkrátka můžete spolehnout. 

Nejlevnější účetnictví Brno pro malé i velké firmy

Firma Eurodaně s.r.o. Vám nabízí nejlevnější účetnictví v Brně nejen pro malé a velké firmy, ale i pro OSVČ, bytová družstva a společenství a další klientelu. Jsme schopni za vás levně vyřídit účetní i daňovou agendu, mzdové a personální účetnictví a další doplňkové služby.

Účetnictví levně a kvalitně

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti účetnictví vám můžeme nabídnout ideální poměr kvality a výkonu. Pokud byste rádi před navázáním spolupráce měli alespoň přibližnou představu o cenové relaci vedení účetnictví, vyzkoušejte naši kalkulačku.

V případě jakýchkoliv nejasností a dotazů nás prosím kontaktujte, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům. Rádi se s vámi také setkáme i v naší brněnské kanceláři, kde vás přesvědčíme o tom, že pojmy levné účetnictví a kvalitní účetní služby se navzájem nevylučují.