Online poptávka
543 249 832
608 737 948

Zastupování na úřadech

Zastupování v daňových záležitostech

Na základě generální plné moci zastupujeme klienta ve veškerých záležitostech před správcem daně, správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami a jinými institucemi. Veškerou komunikaci s úřady provádíme elektronicky, včetně podávání veškerých daňových přiznání a hlášení, klientovi elektronickou korespondenci zasíláme e-mailem v kopii. Součástí zatupování v daňových záležitostech je i kontrola ze strany správce daně, za tuto kontrolu našemu klientovi neúčtujeme žádné peníze navíc, tato služba je v ceně daňové agendy.

Složité daňové případy

Na rozdíl od jiných daňových kanceláří se pouštíme i do složitějších případů, třeba i konfliktů se správcem daně, tyto konflikty končí většinou správní žalobou. V těchto případech máme vysokou úspěšnost, máme daňového poradce, který se na tyto případy specializuje. Klientovi stačí pouze zaslat podklady k případu, nic nám nemusí platit, náš daňový poradce posoudí, jestli případ má šanci na úspěch a poté se domluvíme na podmínkách. Většinou klient zaplatí pouze zálohu na režijní náklady a odměnu si vyúčtujeme až na základě vyhraného případu. Pokud Vám jinde nepomohou kontaktujte nás, my Vám určitě pomůžeme.

Kontroly na správě sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťovnách

Tuto službu poskytujeme našim klientům v ceně mezd a personalistiky, ale tuto službu můžeme poskytnout i firmám, kterým nezpracováváme mzdy. Tyto kontroly se zdají jednoduché, ale je zde také potřeba dát pozor na určité záležitosti, protože doměření sociálního a zdravotního pojištění tzv. " dobrutění" příjmů, nemusí být zanedbatelnou záležitostí.