EURODANĚ, spol. s r.o. – daňové poradenství a účetnictví Brno | Vedení účetnictví

Vedení účetnictví a účetní poradenství

Zajišťujeme vedení účetnictví a daňové evidence všem druhům firem různých velikostí od malých živnostníků po firmy s několika pobočkami či středisky. Nabízíme také odborné účetní poradenství.

Jak provádíme vedení účetnictví?

Pro střední a větší firmy zajistíme vedení účetnictví na našem software nebo zajistíme kontrolu účetnictví na datech, která si účetní jednotka pořizuje sama buď na našem software nebo na software zákazníka.

Dle našich zkušeností je tento způsob kontroly účetnictví bez pořizování dat nejlepším způsobem spolupráce mezi účetní firmou a klientem, jelikož klient má přehled o svých platbách, závazcích a pohledávkách denně.

Nejefektivnější způsob vedení účetnictví

  • Jednou měsíčně klient doručí doklady k nám do kanceláře, kde se provede kontrola náležitostí, dokladů, kontrola účetnictví, udělá se měsíční závěrka a odevzdá se přiznání k DPH.

  • Toto přiznání zkontroluje a odešle náš daňový poradce elektronicky a klient dostane e-mail s opisem podání jako informaci, že bylo přiznání podáno.

  • Pro firmu to znamená mít jednoho člověka s okrajovou znalostí účetnictví, který pořizuje data a případně konzultuje některé případy s našimi účetními specialisty či s daňovým poradcem.

  • Firma neplatí relativně drahé pořizování dat odborníkem z oblasti účetnictví a odborníci zase nemají problém s dohledáváním plateb a dokladů.

  • Levná pracovní síla zajišťuje pořizování dat, odborníci zajišťují specializovanou práci v oblasti účetnictví a daní a firma má dokonalý přehled o peněžních tocích ve firmě. Takže výsledná cena a spolupráce za kontrolu účetnictví bez pořizování dat je optimální pro obě strany.

Účetní poradenství

Tato služba zahrnuje poradenství ve všech oblastech účetnictví. Naše firma poskytuje účetní poradenství i firmám, které neúčtuje.

  • Po objednání služby zašleme našeho účetního odborníka do firmy, aby posoudil zaúčtování jednotlivých účetních případů.

  • Naše firma spolupracuje s auditory a kontroluje všem našim klientům správnost zaúčtování účetních případů, jelikož správné zaúčtování případů má vliv i na daňovou uznatelnost nákladů.

  • Za tuto službu si naše firma neúčtuje další odměnu, tato služba je v ceně vedení účetnictví.

Vše kolem účetnictví a daní pod jednou střechou

Zajišťujeme kompletní služby týkající se vedení účetnictví a daní. Zabýváme sedaňovou evidencí, účetnictvím, daňovým přiznáním a veškerým poradenstvím týkající se daní, zpracováním mezd, vyúčtováním daně z příjmu či zastupování na úřadech.

Účetní poradenství a optimalizace

Jsme vám k dispozici pro účetní poradenství na libovolné téma týkající se účetnictví. Ať už jste naším klientem nebo ne, účetní poradenství vám rádi poskytneme. Náš specialista prověří účetnictví vaší firmy a poradí na konkrétní téma.

Velmi oblíbenou službou je optimalizace účetnictví tak, aby klient zaplatil jen to, co skutečně musí a nevynakládal zbytečně nemalé finanční prostředky. Pokud provedeme hlubší analýzu vašeho účetnictví a zpracujeme daňové přiznání, neseme za správnost údajů plnou zodpovědnost. Spolehlivě zastoupíme firemní účetní oddělení a ve výsledku vám ušetříme nemalé náklady i čas vynaložený na zpracování a vedení účetnictví.

Náš vysoce kvalifikovaný tým ekonomů, daňových poradců a účetních s dlouholetou praxí v oboru se neustále vzdělává a školí. Jedině tak lze dosáhnout profesionálních služeb na vysoké úrovni. Veškeré informace získané od klienta jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno. Všechny naše kroky vedou ke spokojenosti klienta. Proto je mezi našimi stálými zákazníky celá řada velkých i malých firem, bytová družstva, fyzické i právnické osoby.

Máte zájem o vedení účetnictví nebo účetní poradenství? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme.

Daňové poradenství Brno | Vedení účetnictví | Daňová optimalizace | Zpracování mezd | Účetní poradenství | Vedení účetnictví Brno | Daně jsou nepřítel | Euro-účetnictví